Nikola Gottliebová

Ahoj, jmenuji se Nikola Gottliebová

Nehtům se věnuji 4 roky, ihned jsem si začala dělat kurzy a 3 měsíce na to jsem si udělala rekvalifikační kurz. O další dva měsíce později jsem se prací manikérky začala živit. 

Se značkou Denato spolupracuji od roku 2021. Před touto značkou jsem vyzkoušela spoustu jiných, u některých jsem zůstala chvíli, u jiných o něco málo déle, ale nikdy to nebylo na 100% ono. Se značkou Denato spolupracuji, protože jsem se všemi produkty maximálně spokojená.

Pracuji s gelem a rubber basemi. Nejčastěji dělám gelové nehty na šablony a zpevnění přírodního nehtu pomocí ruber base. Ráda bych se teď také zaměřila na techniku modelace pomocí dual forms.

Asi nejvíce oblíbená je jak u mě, tak u mých klientek řada gelů MONOPHASE. Gely této řady v kombinaci s Ultrabond base drží i klientkám s velice problémovými nehty. 

Mám ráda klasiku, takže rovné nebo mandle, vždy záleží na tom, jaké má klientka lůžko. A jelikož mám ráda čistotu, tak nejradši mám celogelové, ale i jemný nailart, prostě nic přeplácaného. 

U nás v salonu školíme s kolegyní úplné základy modeláže - tedy úpravu nehtového okolí před modeláží, správné nasazení šablony a následná modelace a také zpevnění přírodního nehtu pomocí Rubber base. 

Pracuji výhradně s materiálem Denato.

Zatím se věnuji pouze manikúře, do budoucna bych nabídku služeb ráda rozšířila. 

Pracuji v salonu, v kolektivu profesionálek, kde nabízíme poměrně širokou škálu služeb.

Mé práce si můžete prohlédnout na profilech

Instagram: nika_nails_ellisbeautysalon

 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX