Barbora Birosikova

Ahoj, jmenuji se Barbora Birosikova .

Používám přezdívku Barbarova a pocházím ze Slovenska-Bratislavy. V Itálii žiji cca. 8 let a přes 6 let se věnuji školení v tomto oboru.

Všechno to začalo jako vášeň, když mi bylo 15 let. V 19 letech jsem si splnila jeden ze svých snů, protože jsem si našla práci na výletní lodě jako nehtová designerka. To bylo v roce 2009 a od té doby jsem nikdy nepřestala milovat svět nehtů, který se každým rokem vyvíjí.

Ve svých vzdělávacích kurzech se zaměřuji na manikúru a učím nejnovější techniky pro dosažení lepších výsledků.  Nejdůležitější je pro mě struktura a ve svých kurzech tvrdě pracuji na tom, aby se moji studenti naučili správnou techniku a postupy. To jim umožní vytvořit krásné nehty s přirozeným a zároveň výrazným vzhledem.

V průběhu let jsem si vytvořila vlastní postup, abych dokázala vytvořit dokonalé tvary pro každý typ nehtového lůžka, jak při nové modeláži, tak i při doplnění.

Systém Denato Nails používám již více než 8 let a jsem spokojená po všech stránkách, snadné a rychlé zpracování a pilování, super pevnost a trvanlivost stavebních gelů a laků, vysoká pigmentace barevných gelů a špičková kvalita veškerého vybavení.

Proto jsem se rozhodla používat značku Denato i pro své profesionální kurzy nehtového designu a nail artu.

Kreslení na nehty není nutné, ale po absolvování výtvarné školy je to moje velká vášeň. Ve volném čase tvořím a vymýšlím nail art a design pro své kurzy.

Spoustu let jsem pracovala s akrylem, ale mým oblíbeným materiálem je gel a akrygel.  Miluji Touch gel od Denata a Camouflage cover natur gel, který mi umožňuje korigovat jakýkoli typ nehtu během doplňování.  Velmi dobře se mi také pracuje s gumovými bázemi, se kterými vytvářím super přirozené a pevné nehty.

Najdete mě na

Instagram: Barbarova_Nail_Master

Tiktok: nails_barbarova

Na Tiktoku dělám denně živé vysílání přímo ze svého salonu.

Těším se na vás v mých online kurzech, které najdete na www.barbarova.it. Stránky se zatím připravuji s pečlivostí a velkým nadšením a již brzo je oficiálně představím.  ❤️

Zde si můžete prohlédnout drobný výřez mích prací.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX