Line Brush - UV LED gel
Kód: 5875



Související produkty
FRENCH EXCLUSIVE Luxusní bezvýpotkový french UV/LED gel s čistě bílou barvou, vhodný i pro detailní NailArt gelem. Neroztéká se, perfektně kryje i v tenké vrstvě.
CHRISTY Stálobarevný výpotkový bezefektový barevný UV LED Gel v nádherné fialové barvě.
Dark KHAKI Stálobarevný výpotkový bezefektový barevný UV LED Gel v tmavé khaki zelené barvě.
MASTER Line Soft Perfect White Luxusní french UV/LED gel s čistě bílou barvou, perfektní i pro NailArt gelem. Neroztéká se a spolehlivě kryje v tenké vrstvě.
MASTER Line Soft Milky White Mléčný bílý french UV/LED gel s velmi příjemnou konzistencí. Vhodný i pro techniku BABYBOOMER. Ideální pro přirozený, elegantní vzhled.
Detailní popis produktu
Line Brush – UV LED gel
Line Brush – UV LED gel je kvalitní štětec s umělým chlupem určený pro detailní malbu a precizní nail art s UV/LED gely. Díky tenkému a pružnému vlasu perfektně drží špičku, netřepí se a umožňuje malovat s maximální přesností i ty nejjemnější linie.
Vlastnosti a výhody
- Syntetický chlup – snadná údržba a dlouhá životnost
- Perfektně drží špičku a netřepí se
- Vhodný pro jemné linie, ornamenty a detailní zdobení
- Velikost 5/0 – ideální pro precizní práci s barevnými gely
Použití
Doporučený pro práci s barevnými UV/LED gely, gel laky a nail art designy. Je ideální pro kreslení dlouhých, tenkých linek i složitých dekorací.
Technické parametry
- Velikost: 5/0
- Materiál: syntetický vlas + kovová objímka
- Určeno pro profesionální použití
- Doporučujeme uchovávat v suchu a chránit před poškozením
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástroje a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 32106817 |
Plato pro Nail art 50 dóziček
Vosková tužka na dekorace Praktická vosková tužka, díky které snadno uchopíte a přesně položíte kamínky, perličky a jiné drobné dekorace při zdobení nehtů.
Nehtové tipy přirozeného tunelového tvaru pro perfektní modeláž.
Stiletto tipy 240 ks pro NailArt
ONE Stroke N°2 rovný Profesionální štětec s rovným tvarem chlupů, ideální pro techniku ONE STROKE a tvorbu plynulých barevných přechodů.
NAIL Wipes Vlhčené tamponky s obsahem olejů a aloe vera pro finální odstranění výpotku u modeláže. Zanechávají nehty lesklé a příjemně hydratované.
Štětec OVAL Soft Profesionální oválný štětec s jemným chlupem pro snadné a přesné nanášení barevných gelů.
Skleněná nádoba na liquidElegantní nádoba z imitace broušeného skla pro liquid, cleanser nebo jiné tekutiny. Kompaktní provedení s víčkem, ideální na pracovní stůl.
Pilník půlměsíc 100/150 Profesionální pilník ve tvaru půlměsíce s hrubostí 100/150 – ideální pro tvarování, zkracování a opracování akrylových i gelových nehtů. Vysoce...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
