Geschäftsbewertung
4,9
Die durchschnittliche Shop-Bewertung ist 4,9 von 5 Sternen.
2009 Bewertungen
5
1939x
4
40x
3
4x
2
1x
1
25x
Eine Bewertung abgeben
Liste der Bewertungen
I
Iva K.
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
14.11.2017
+ rychlé vyřízení objednávky, vše pečlivě zabaleno
B
Boženao
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
14.11.2017
+ Rychlost
+ Rychle dodani objednaneho zbozi
N
nehty.iva
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
09.11.2017
+ Vždy perfektně zabalené a v čas doručené.
Top obchod pro nehtový material, doporučuji !
S
Sabina
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
01.11.2017
+ Nakupuji pravidelně, jsem spokojena.
- Chybí DPD parcel v našem městě
J
Jany
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
24.10.2017
+ Vše skladem.
+ Dodání velmi rychlé
- Żadnou nemaj
S nákupem jsem byla spokojená.Vyzkoušela jsem již několik gelů na modeláž,ale váš zatím kvalitou nejlepší.Navíc vše rychle dodáno.
+ Rychlé vyřízení objednávky.
Y
Yvette
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
29.09.2017
Jsem velmi spokojena,výrobky jsou výborné a určitě budu pokračovat v nákupech u této firmy a doporučuji i svým kamarádkám.
Z
Zuzana T.
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
23.09.2017
Rychle dodani a rychla komunikace,tak to ma byt :-)
+ super materiál
A
Arza
Die Shop-Bewertung ist 4 von 5 Sternen.
|
09.09.2017
+ Jsou rychlí
+ Zboží je kvalitní
- Mé oblíbené zboží pravidelně není skladem:(
- Slevový systém stojí za starou bačkoru
Cca v 90% nemůžu použít slevový kupon, který dostanu k předchozí objednávce. Jednou proto, že má opravdu velmi krátkou platnost, podruhé proto, že zboží které bych si za něj ráda objednala, není na skladě. Logické by tedy bylo vytvářet pidiobjednávky několikrát měsíčně, nikoli jednu větší jednou za čas. Dělá to na mě dojem, že je to takto nastaveno schválně, což obchodu bohužel dost zbytečně kazí renomé. Škoda.
Velký výběr, dobré ceny a kvalitní materiály.
Velmi spolehlivý obchod, příjemní prodejci, okamžité vyřízení objednávky, jsem velmi spokojená
P
Pavla
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
08.08.2017
+ velmi dobrá komunikace, ochota a vstřícnost vůči zákazníkovi
odpovedi na email,,nevýhoda
skoda ze nemaji rychlé dodani, a vice informací o materialech jak pouzit jak a na co zda to jde pouzit i jinym ucelum s materialem . Jinak suer material!
N
Niki
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
20.07.2017
+ Rychlost
+ Komunikace
+ Kvalita X cena
Mohu opravdu jen doporučit. Ráda zde nakupuji už přes 3 roky myslím a jsem nad míru spokojená.
+ Vše super
+ kvalita
+ inovace
