DUAL FORM Modern Almond

DUAL FORM profesionální formy na modelaci nehtů

Skladem
Kód: 5262
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Kategorie: Nehtové tipy

DUAL FORM  jsou novým trendem v oblasti nehtového designu.

Tyto speciální formy umožňují snadné a rychlé vytvoření perfektního tvaru nehtů bez použití šablony nebo ručního modelování s minimalizací pilování.

DUAL FORM  jsou ideální pro profesionální nehtové salony. Lze s nimi vymodelovat celý nehet, nebo pouze prodloužit nehet v případě DUAL FORM  Stilleto.

K dosavadním SQ tipům přibylo 6 tvarů DUAL FORM :

  • Classic Almond Small
  • Classic Almond BIG
  • Modern Almond
  • Square
  • Ballerina
  • Stiletto Extension ( pouze pro prodloužení nehtu)

Tyto tvary jsou velmi populární mezi ženami, vytváří elegantní a sofistikovaný vzhled nehtů. DUAL FORM  jsou k dispozici v různých velikostech, aby se přizpůsobily různým tvarům nehtů.

Klasické mandle máme ve dvou provedeních  v boxu. V menší velikosti DUAL FORM  Classik Almond Small 120ks a ve větší velikosti DUAL FORM  Classik Almond Big 140ks. Ty ocení „majitelky“ širších lůžek nehtu. DUAL FORM  Square je klasický rovný tvar nehtu. DUAL FORM MODERN ALMOND  a DUAL FORM  Ballerina  patří k velice oblíbeným trendy tvarům. DUAL FORM Stilleto  Extension nejsou určeny k modelaci k lůžku - pomohou vám prodloužit nehet.

DUAL FORM  jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je odolný a snadno se používá, lze je pilníkem libovolně upravovat, tak aby seděli na každé nehtové lůžko.

DUAL FORM  jsou vhodné k opakovanému použití, jejich flexibilita umožňuje snadné sundání z vytvrzeného materiálu. Materiál zůstane čistý a lesklý.

Jsou vhodné pro použití s ​​UV nebo LED gely, TOUCH gely, POLYACRYGELY a jsou kompatibilní s většinou typů lamp.

Pokud hledáte snadný a rychlý způsob, jak vytvořit perfektní tvar nehtů, DUAL FORM  jsou skvělou volbou.

DUAL FORM  máme k dispozici v 7mi provedeních různých tvarů

 

Zde je několik tipů pro aplikaci DUAL FORM  na nehty:

Příprava nehtu: Nejprve očistěte nehty a případné zbytky staré modeláže, nehty připravte klasickým způsobem stejně jako před aplikací gelu se kterým chcete pracovat( Prep, Ultrabond, podkladová base)

Výběr správné velikosti: Vyberte si správnou velikost formy  pro jednotlivý nehet. Formy  by měly být přesně na míru, aby se dobře přizpůsobily tvaru nehtu. Forma by neměla být malá, aby nedocházelo k vytlačování materiálu na nesprávném místě – to by mohlo vést k odchlipování materiálu

Aplikace materiálu:  

Formy  není nutné před nanášením materiálu uvnitř nijak brousit. Je několik způsobů jak s DUAL FORM pracovat: 

  1. Naneste dostatečné množství gelu ( u této metody většinou akrygel či polygel) na nehty a formu jemně přitlačte.
  2. Materiál naneste do formy  a upravte do požadovaného tvaru ( je možné si nehet předpřipravit - např. zdobení či aplikace nailartu). Formu jemně přitlačte na nehet

U obou metod je velice důležité, aby materiál nebyl mimo formu - ten je nutné odstranit před vytvrzením pom. dřívkem či špachtličkou

  • Pomocí skřipce si nehet přidržte tak, aby zůstal v poloze jak má být – jemně upravte materiál zespoda a vytvrďte požadovanou dobu dle materiálu.
  • V případě, že máte bodové led světlo - není nutný skřipec - je to skvělý pomocník při práci s DUAL FORM.

 

Vytvrzení:   vložte nehet s  formou do led/UV lampy a dotvrďte materiál dle doby doporučované výrobcem

 U kamuflážních odstínů materiálů doporučujeme v lampě nehet otočit a vytvrdit i zespoda

Odstranění formy: po vytvrzení, odstraňte výpotek ze spodní strany cleanserem a jemným kývacím pohybem odloupněte formu z nehtu

Konečná úprava nehtu: spilujte případné nedostatky, srovnejte délky nehtů a případně podbruste . Chcete-li zdobit - nehet jemně zdrsněte pěnovým pilníkem před nanášením nail artu či barevného gelu a po té zaleskujte vrchním topem.

PS: Pro perfektní vzhled nehtu zespodu je možné si před aplikací DUAL FORM  nasadit klasickým způsobem dle požadovaného tvaru papírové šablony a formu nasadit se šablonkou  (při dobrém provedení nehet bude lesklý a nebude nutné jej podbrušovat)

 Obsah balení : 120 ks

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX