Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2009 hodnocení
5
1939x
4
40x
3
4x
2
1x
1
25x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MP
Marcela Pěchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2016
+ * nejvíc se mi líbí, že jsou u barevných gelů i fotky nehtů s daným gelem, člověk hned vidí, jak barvička vypadá :)
+ * velký výběr šablonek na airbrush :)
- možná by obchod mohl nabízet víc druhů UV lamp a nějakou brusku (možná jsem ji jen nenašla) :)
na doporučení jsem objednala nějaké barevné gelíky a kromě jednoho světloučkého kryjí hned v první vrstě krásně, jsem s nimi moc spokojená a určitě budu nakupovat dál :) určitě bych obchod doporučilo, vždy přišlo to co má, v pořádku a rychle :)
Z
Zuzik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2016
+ Rychle dodani
- Zadne,zatim jsem s nicim nemela problem
Rychle dodani, zbozi v pořádku a kvalitní
E
Ester
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2016
+ Přínosné rady a vide, přehlednost.
- slabiny jsem nenašla
Velká spokojenost s kvalitou, menší spokojenost s chybějící pestrostí nálepek na nehty.
M
Mácanails
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2016
+ Super kvalitní materiál
- Vyškrtli některé barvy z nabídky :-(
TOP!!
K
Karla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2016
+ Za me vse super
- Nevim o zadne
Vzdy spokojenost
P
Pavlina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2016
+ kvalita/cena
- je daleko od meho bydliste :(
Kvalita a cena super, ochota obchodu a tohle je jen par duvodu proc jsem stala zakaznice (i ze zahranici - Italie)
P
paprsek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2016
+ Dobré zboží
- největší slabina je, že nákup i nad 1500kč, neustále platím poštovné. Jelikož nemohu z důvodu nemožnosti převzetí od ppl,musím volit českou poštu a ač jsou mé objednávky stále nad 1000kč, neustále za doručení 120kč :(
Perfektní zboží, s kterým pracuji již dva roky a neměnila bych.
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2016
+ Kvalitní výrobky za přijatelné ceny.Rychlost odeslání zboží, přehlednost eshopu a ochota
- Žádné
MKprofinails je známá a hodně oblíbená značka,nikdy jsem neměla žádný problém.Objednávka přišla vždy rychle. Eshop je přehledný, vše hezky popsané. Super jsou přiložená videa třeba jak kryjí barevné gely a jak vypadají ve skutečnosti, jaká je konzistence stavebních gelů atd. I obchodní zástupci jsou super.
U
Uhlířová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2016
+ všechny, které e-shop může mít
kvalitní zboží nabízí nejnovější tredy a novinky moje zkušenosti jen ty nejlepší doporučuji
