Zdobení nehtu pomocí pigmentu

  1. Nehet vymodelujeme stavebním gelem dle typu nehtů, zpilujeme do požadovaného tvaru a zdrsníme jemně houbičkou.
  2. Naneseme barevný gel nebo french gel dle výběru a vytvoříme francii, necháme 10 vteřin vytvrdit v UV lampě. Poté vyťupeme do výpotku pigment jemným štětečkem (např. na oční stíny). Pokud chceme francii dvoubarevnou, z každé  strany nehtu vyťupeme nehet jedním odstínem. Poté vložíme ruce zpět do UV lampy a vytvrdíme v UV lampě, poté nehty JEMNĚ oprášíme měkkým štětečkem na prach.
  3. Pokud nechceme nehet zdobit, naneseme rovnou SUPER FINISH GLANZ a vytvrdíme 3 minuty.  Pokud nehet zdobíme, je třeba potřít nehet slabou vrstvou řidšího gelu např. EASY BUILDER Clear, zapečeme, setřeme z nehtu výpotek, jemně zdrsníme houbičkou a nehet nazdobíme. Nakonec použijeme SUPER FINISH GLANZ, který vytvrdíme 3 minuty v UV lampě.

Tento web používá soubory cookie a využívá technologie retargetingu a remarketingu od externích reklamních systémů. To nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti těchto společností. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.