Prezentace dle regionů

"Prezentace jsou pořádané pravidelně . Při prezentaci budete mít možnost nejen celou naši řadu shlédnout, ale i vyzkoušet a na místě zakoupit s 10% slevou (sleva se nevztahuje na produkty, které jsou v daném období v akci, odsávaček, CCFL lamp a dalších doplňků k vybavení studia). A to včetně posledních novinek.V případě,že Vám vypsaný termín nevyhovuje , lze si prezentaci domluvit individuálně

Prezentace lze uspořádat i ve Vašem studiu, podmínkou je účast a uhrazená záloha min. 5 účastníků. Jako pořadatelka máte prezentaci zdarma a dárek v podobě barevného gelu, dle vlastního výběru.Každá z účastnic obdrží dáreček. 

Pro objednání prezentace kontaktujte naše obchodní zástupce dle vámi vybraného regionu /obchodni-zastupci/

 

Prezentace DENATO 
Při prezentaci se seznámíte s kompletní řadou produktů značky včetně posledních novinek.Budete mít možnost si vše prohlédnout,ale i vyzkoušet a zakoupit.Při prezentaci s 10%slevou (nevztahuje se na odsavačky a vybavení studií,produktů v akci).
S sebou štětec na gel.
K prezentaci ukázky modeláže , zdobení,práce s našimi zdobícími produkty.(Záleží na Vašem přání -ukázky salonní modeláže,ale i extrémních tvarů, ukázky nail artu-one stroke,akvarel,3D....práce s pigmenty,glitry-sugar a metal efekt...fólie)
Na prezentaci obdržíte balíček DENATO v hodnotě 250,-Kč (při rezervaci nahlašte jaký si přejete-gelový nebo akrylový)
Cena : 250,-Kč  
Zálohová platba : 100,-Kč ,hradí se předem na účet,nejpozději 10dní před datem plánované prezentace.Až po jejím přijetí máte rezervované místo.Záloha se odečítá z doplatku na prezentaci,v případě neúčasti je nevratná a slouží k částečnému pokrytí nákladů spojených s prezentací.
 

 

IBX v praxi - seminář na zapracování 

 

Seminář na zapracování s jedinečným patentovaným dvousložkovým systémem IBX pro úplnou obnovu poškozeného, slabého a třepícího se nehtu.
Rozšiřte tak nabídku svého studia, rozšiřte svou klientelu.
Je speciálně vyvinutý pro :
- ochranu nehtového lůžka nejen u žen ale i u mužů
zajištění správné vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty (gellaky,
akrylovou a gelovou modeláží)
- k léčbě poškozených, slabých nehtů které se třepí a nehtů po úrazu
- vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtu, čímž se nehet stává hladkým
- vhodný i k obnově nehtů zákazníků, kteří si nehty okusovali
- podporuje správný růst zdravého nehtu
- IBX Systém lze použít i na poškozené nehty na nohou
Cena : 300,-Kč , předem se hradí záloha ve výši 100,-Kč
Časově : cca 1-2hod
V termínu semináře máte možnost nákupu materiálů DENATO s 10%slevou

 

 

 

 

 
 
Tento web používá soubory cookie a využívá technologie retargetingu a remarketingu od externích reklamních systémů. To nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti těchto společností. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.